e-fiziktedavi.com nedir?

Fizik tedavi ve rehabilitasyon ile fizyoterapinin ilişkilendiği bütün sağlık branşlarıyla ilgili çevrimiçi uzman desteği almak parmaklarınızın ucunda.

İletişim kanallarımızdan emsali olmayan hızla çevrimiçi destek alabilirsiniz. Üstelik bu işlem için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Sayıları her geçen gün artmakta olan gönüllü 28 hekim ve 35 fizyoterapist merak edilen soruları cevaplamak için her daim hazırlar. Tek yapmanız gereken e-fiziktedavi.com iletişim kanallarından bizlere yazmak.

2019 yılı itibariyle İstanbul başta olmak üzere; Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Samsun, Batman ve Hatay illerimizde yalnızca çevrimiçi değil yüz yüze ücretsiz destek alma imkânı sunmaktayız. Çok yakında 81 ilimizde de ‘e-fiziktedavi.com’ un gönüllü neferleri sizlere hizmet verecek.

MR, röntgen ve tomografi gibi tüm tetkiklerinizi bizlere ulaştırarak ücretsiz doktor yorumu alabilirsiniz.

Ameliyat kararı alma aşamasının ve bunun için doktor seçmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız ve siz değerli danışanlarımızın bu zor kararı almasında yol gösterici olmak bizim işimiz. Cerrahi işlem için 3 farklı uzman hekimden ücretsiz fikir ve muayene almak için bizlere yazmanız yeterli.

Yalnızca ameliyat kararının değil sürecin tamamının destekçisiyiz. Ameliyat sonrası bakım ve tedavi hizmetlerimizle yanınızdayız.

Türkiye başta olmak üzere 19 ülkeden binlerce danışanımıza hizmet verdik ve daha nice binlercesine, milyonlarcasına hizmet vermek için şevkle çalışıyoruz.

e-fiziktedavi.com üzerinden fizyoterapi ve tıp alanındaki son gelişmeleri takip edebilir aklınıza takılan her soru için anlık destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin İlk Fizik Tedavi Danışma Platformu

e-fiziktedavi.com

Vizyonumuz: Tıbbın gelişen ve güncellenen bir alan olduğunun bilinciyle, sabır ve saygı çerçevesinde, ulaştığımız bilgi, birikim ve deneyimlerimizi danışanlarımızın hizmetine sunmak.

Misyonumuz: Uzman kadromuz ile fizyoterapi ve rehabilitasyon alanı ile ilgili akılları karıştıran, merak edilen her konuyu ve her hastalığı en ince ayrıntısına kadar inceledik ve güncellenen bilgiyi incelemeye devam ediyoruz. Bu bilgi, birikim ve deneyimi sosyal sorumluluk bilinciyle toplumun hizmetine sunmaktayız.

Sitemiz sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.