YATILI FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HİZMETLERİ

İstanbul içinde özellikle nörolojik ve ortopedik rehabilitasyon dahil olmak üzere hasta bakım ve tedavi hizmetleri sunan özel hastane ve hasta bakım merkeziyle yatılı fizik tedavi hizmetleri vermek üzerine anlaşmamız bulunmaktadır

Anlaşmamız olan merkezlerde aktif olarak nöroloji, ortopedi, dahiliye ve fizik tedavi hekimleri, alanında uzman fizyoterapist, konuşma terapisti, ergoterapist, hemşire ve hasta bakıcılar haftanın her günü 7/24 hizmet vermektedir.

Tercihe göre tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik odalar sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Her odada ve tedavi salonlarında bulunan kameralardan hastalarınızı ister telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan 7/24 canlı olarak izleme imkânınız vardır.

Gerekli doktor kontrol ve muayeneleri yapıldıktan sonra hastamızın ihtiyacına göre fizyoterapi, konuşma terapisi, ergoterapi ve psikoloji alanında çalışan sağlık profesyonellerimiz en doğru tedavi programlarını hastalarımıza uygulamaktadırlar.

e-fiziktedavi.com Üzerinden Yatılı Fizik Tedavi Hizmeti Almanın Avantajları Nelerdir?

e-fiziktedavi.com’un gönüllü temsilcilerinden bir danışman tedavi süresince aileye ve hastaya destek vermektedir. Ailenin ve hastanın makul talep ve isteklerini olabilecek en kısa sürede gerçekleştirecek olan danışman sürecin en yakın ve içten takipçisi olacaktır.

Eğer hastanın merkez dışında farklı tedavilerden yararlanması gerekiyorsa, örneğin: Robotik tedaviler, hidroterapi üniteleri vb. Yine e-fiziktedavi.com’un anlaşmalı olduğu bu ünitelere özel ambulansla hasta transferleri sağlanır ve seanslar sonlandırıldıktan sonra yatılı merkeze tekrar transferleri gerçekleştirilir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon sabah ve öğlenden sonra olmak üzere iki seans şeklinde yapılacaktır. Her seans 60 dakika ile 90 dakika arasında sürmektedir. Ayrıca hastaların yapması gereken gün içi aktivite ve egzersiz ödevlerinin takibi sağlık profesyonelleri tarafından sağlanmaktadır.

İster nörolojik kaynaklı olsun ister ortopedik veya herhangi bir sebepten ötürü fizyoterapiye ihtiyacınız olsun, bizden hizmet almaya başladığınız an hedefe yönelik ve sorunu en kısa sürede ortadan kaldırma çabasıyla tedavi edileceksiniz.

Kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacağımız güler yüzlü ekibimize güveniyoruz ve bu zor süreci birlik olarak el ele çözebileceğimize inanıyoruz.